Pełnię wiosny rozpoczynamy targami Ateneum

Po tegorocznej długiej zimie pełnia wiosny nadchodzi wraz z największymi targami branżowymi online, organizowanymi przez dystrybutora Ateneum. Podczas Wirtualnych Targów Ateneum 2021, które odbędą się od 1 do 30 kwietnia, klienci Ateneum będą mieli możliwość zamawiania w atrakcyjnych cenach książek, gier, zabawek i artykułów papierniczych z oferty ponad 300 wiodących wydawców i producentów.

Podczas targów za pośrednictwem dedykowanej platformy internetowej klienci Ateneum będą mogli zapoznać się z bestsellerami, nowościami i trendami na Dzień Dziecka 2021, a także błyskawicznie złożyć zamówienia. Dla uczestników Wirtualnych Targów Ateneum zostaną przygotowane atrakcyjne warunki zakupu asortymentu znajdującego się w ofercie wydawców książek oraz gier planszowych, a także producentów zabawek i artykułów papierniczych. W ramach Wirtualnych Targów Ateneum 2021 przewidziane są również wartościowe nagrody rzeczowe.

Wiosenną nowością Ateneum jest szeroka, stale powiększająca się gama klocków Lego.

Ateneum jest liderem rynku hurtowego, oferuje swoim Kontrahentom ponad 150 000 produktów. Firma dziewięć razy została uhonorowana nagrodą Gazeli Biznesu, a także w ostatnich latach otrzymała trzy prestiżowe Diamenty Forbesa.

Patronem medialnym Wirtualnych Targów Ateneum 2021 jest Świat Zabawek, Monitor Kulturalny oraz Papierniczy Świat.

Więcej informacji o Wirtualnych Targach Ateneum można znaleźć pod adresem: www.ateneum.pl, mailem: kontakt@ateneum.pl oraz bezpośrednio u przedstawicieli handlowych Ateneum.

E-handel nie wyprze tradycyjnego. Zakupy stacjonarne w 5 lat urosną o 10,5 proc

Handel internetowy dynamicznie rozwinął się w pandemii, ale ten tradycyjny też nie odpuszcza. Z prognoz Euromonitor I...
więcej

Firmy akceptują sankcje wobec Rosji, ale mają coraz mniejszą tolerancję dla braku płatności

Ponad 80 proc. mikro, małych i średnich firm opowiada się za wprowadzeniem sankcji gospodarczych na Rosję i Białoruś ...
więcej

Rodzinne Wyzwanie – Wybieramy Perełkę Roku 2022

Podkręcamy emocje z okazji Dnia Dziecka. Rodziny głosują na najciekawsze gry i zabawki. Czytelnicy i fani Magazynu Ś...
więcej

Duch Kijowa od COBI

Cobi chce w trybie ekspresowym wydać figurkę przedstawiającą na wpół legendarnego już "Ducha Kijowa"...
więcej