Dla odwiedzających

TOY BUSINESS VIRTUAL SHOW – targizabawek.pl

19.08 – 15.10 2021

Z założenia wirtualne, ale tak naprawdę to tradycyjne spotkanie przeniesione do sieci. Już 26 sierpnia rusza rejestracja na pierwsze, w pełni wirtualne show branży zabawkarskiej w Polsce. Wydarzenie potrwa do 10 grudnia.

Nowości ponad 100 marek, liczne promocje i fachowe doradztwo – tak w skrócie można opisać Toy Business Virtual Show, które pod adresem targizabawek.pl, będą otwarte dla zwiedzających od 26 sierpnia do 10 grudnia. Wydarzenie ma informować, edukować, ale również integrować, dlatego organizatorzy przewiedzieli liczne akcje, które uczestnikom pozwolą się poznać i wymienić doświadczenia.

Toy Business Virtual Show wspiera wydarzenia organizowane w formie tradycyjnej. To dodatkowy czas na analizę oferty i podjęcie decyzji. Sześciotygodniowy okres trwania wydarzenia, pozwoli na właściwe zatowarowanie sklepu na okres Bożego Narodzenia.

Wydarzenie jest organizowane na platformie EXPO UNIT. Uczestnictwo nie wymaga instalowania jakiegokolwiek oprogramowania. Poruszanie się po platformie jest bardzo proste. Nie wymaga szkolenia, czytania instrukcji. Intuicyjne menu targów, a także każdego stoiska sprawiają, że odwiedzający mogą się skupić a merytoryce i kontaktach z wystawcami czy hurtowniami.

Odwiedzający mogą korzystać z doradztwa przedstawicieli prezentowanych marek, jak również hurtowni, które są partnerami wydarzenia.

Rejestracja jest całkowicie bezpłatna i upoważnia do korzystania z platformy targowej przez cały czas trwania targów. Na każdego odwiedzającego czeka upominek powitalny, w postaci bezpłatnej, rocznej prenumeraty magazynu Świat Zabawek Gier Planszowych i Książek w formie elektronicznej.

Na liście prezentowanych podczas wydarzenia jest ponad 100 marek. Partnerami hurtowymi są: Ateneum, Bemag, Euro-Trade, M&Z, Panda i Rekman