Dlaczego warto się zarejestrować na targach #1 Docierasz do większej liczby wystawców

Niektórzy odrzucają ideę spotkań wirtualnych tylko dlatego, iż wychodzą z założenia, że osobisty kontakt podczas fizycznej imprezy jest absolutnie niezastąpiony. Z drugiej strony pytamy, po co jest kontakt fizyczny, jeśli nie przynosi on wystarczającej wartości? Sukces każdego wydarzenia nie zależy od interakcji fizycznych, ale od istotnych, różnorodnych interakcji.

Spotkanie się z naszymi dostawcami wymaga często wizyt na kilku imprezach kontraktacyjnych, w różnych terminach i miejscach. Z czasem ich nagromadzenie zaczyna powodować, iż więcej czasu spędzamy w trasie niż zajmując się naszym biznesem. Wiadomo, ze konkurencja nie śpi i warto trzymać rękę na pulsie.

Rejestracja na Toy Business Virtual Show to możliwość spotkania się z ulubionymi markami w jednym miejscu i czasie nie ruszając się z domu. Podobnie jak na tradycyjnych spotkaniach możemy dopytywać, negocjować i korzystać z promocji.

Warto dołączyć do grona odwiedzających Toy Business Virtual Show na toybusiness.pl

E-handel nie wyprze tradycyjnego. Zakupy stacjonarne w 5 lat urosną o 10,5 proc

Handel internetowy dynamicznie rozwinął się w pandemii, ale ten tradycyjny też nie odpuszcza. Z prognoz Euromonitor I...
więcej

Firmy akceptują sankcje wobec Rosji, ale mają coraz mniejszą tolerancję dla braku płatności

Ponad 80 proc. mikro, małych i średnich firm opowiada się za wprowadzeniem sankcji gospodarczych na Rosję i Białoruś ...
więcej

Rodzinne Wyzwanie – Wybieramy Perełkę Roku 2022

Podkręcamy emocje z okazji Dnia Dziecka. Rodziny głosują na najciekawsze gry i zabawki. Czytelnicy i fani Magazynu Ś...
więcej

Duch Kijowa od COBI

Cobi chce w trybie ekspresowym wydać figurkę przedstawiającą na wpół legendarnego już "Ducha Kijowa"...
więcej