L.O.L. Surprise! urządza imprezę na #Roblox

Kolejny milowy krok w historii serii L.O.L. Surprise! Właśnie ogłoszono, iż laleczki L.O.L. Surprise! zapraszają do zabawy na jednej z najpopularniejszych platform – Roblox. Już wkrótce oficjalna premiera gry L.O.L. Surprise! Official Party.

Fani serii nie będą zawiedzeni. Akcja będzie rozgrywała się w scenerii domku L.O.L. Surprise! OMG House, w którym gracze będą mogli odkrywać sekrety tego miejsca i bawić się ulubionymi, wirtualnymi i interaktywnymi laleczkami  L.O.L. Surprise!

Przed premierą konsumencką gry, w kwietniu fani będą mieli okazję zagrać ze swoimi ulubionymi influencerami i przeciwko nim. Będzie to też szansa, aby przetestować grę, zanim zostanie ogólnie udostępniona.

Aby przetestować grę, należy zarejestrować się w aplikacji „Rukkaz”, a gracze zostaną powiadomieni o tym, czy i kiedy zostaną wybrani do gry oraz o tym, z jakimi influencerami zagrają. Do akcji dołączyli: Megan Plays, Tiana, Miss Charli i Krystin Plays.

Sesje będą prowadzone za pomocą funkcji „Game with Me” Rukkaz, zgodnej z COPPA i bezpiecznej dla dzieci technologii zaprojektowanej przez SuperAwesome.

Premiera „Barbie Big City, Big Dreams” – nowy musical, nowe zabawki

Barbie to o wiele więcej niż lalka, a najnowszy musical z Barbie w roli głównej to zdecydowanie więcej niż tyl...
więcej

NOWY MEGA DOMEK od MGA Entertainment

85 niespodzianek dla fanów MGA Entertainment ujawniło nowość. Dom pełen niespodzianek „LOL OMG&rdquo...
więcej

GRY I ZABAWKI trendy globalne

Wpływ pandemii zmniejsza się w niektórych regionach, na globalny rynek zabawek i gier wpływa kilka trend&oacut...
więcej

Ruszają targizbawek.pl

Są Wikipedią dla zabawek, gier i art. kreatywnych. Targizabawek.pl ruszają webinary, a już na początku września wysta...
więcej