Premiera „Barbie Big City, Big Dreams” – nowy musical, nowe zabawki

Barbie to o wiele więcej niż lalka, a najnowszy musical z Barbie w roli głównej to zdecydowanie więcej niż tylko film. Najnowszej odsłonie Barbie: Wielkie Miasto, Wielkie Marzenia towarzyszy szereg nowości, które pozwolą dzieciom przeżyć fantastyczną przygodę razem z ich ulubioną bohaterką. Musicalowa podróż z Barbie pojawi się na ekranach telewizorów po raz pierwszy w sobotę, 11 września, na kanale MiniMini+. Na co mogą liczyć mali miłośnicy dobrej zabawy?

Przygoda w rytmie pop

Barbie inspiruje dziewczynki do bycia kim tylko chcą, jednocześnie nie przestając ich bawić i uczyć. Tym razem udowadnia, że warto mieć marzenia i odwagę do ich spełniania. 11 września na ekranach pojawią się nie tylko nowe przygody Barbie, ale i zupełnie nowa postać. Po raz pierwszy w filmie zobaczymy dwie Barbie Roberts! Dzięki podróży Barbie Malibu z Kalifornii do Nowego Jorku, poznamy rodowitą mieszkankę tego wielkiego miasta, czyli Barbie Brooklyn. Obfitujący w przygody, humor, zwroty akcji, ale przede wszystkim w muzykę film Barbie: Wielkie Miasto, Wielkie Marzenia to wycieczka do wyjątkowego świata pasji i przyjaźni. Musical oprócz wciągającej fabuły oferuje małym widzom nowe doznania muzyczne. Premierze towarzyszy też album piosenek, które dzieci będą mogły śpiewać razem ze swoją bohaterką. Płyta Barbie: Wielkie Miasto, Wielkie Marzenia to sześć utworów w języku polskim, które dostępne są zarówno na platformach streamingowych, jak i do pobrania w formie cyfrowej w dobrych sklepach muzycznych. Dodatkowo najnowszy musical z Barbie zebrał już bardzo pozytywne opinie (ocena 7,3/10) na anglojęzycznym portalu IMDb (skrót od: Internet Movie Database) czyli największej na świecie internetowej bazie danych na temat filmów.

Zabawa ma moc!

W odkrywaniu muzycznych pasji wspólnie z Barbie pomogą nie tylko wpadające w ucho piosenki, ale także niepowtarzalne zabawki inspirowane musicalem. Dzięki nim dzieci będą mogły wejść w rolę artystów i poczuć się niczym prawdziwe gwiazdy. W najnowszej serii znajdziemy więc m.in. dwie Muzyczne Lalki (Barbie Malibu i Barbie Brooklyn), które wydają melodyjne dźwięki znane z filmu i ubrane są w sukienki święcące pod wpływem ruchu, ale także inne zestawy pełne scenicznych atrybutów. Amatorom muzycznych podróży na pewno przypadnie do gustu Samochód-Koncertowa Scena 2 w 1 – auto, które w łatwy sposób zmienia się w scenę z miejscami dla widowni i koncertowymi akcesoriami.

Konkurs – Barbie Muzyczne GraffitiPremierze musicalu oraz nowej serii zabawek towarzyszy konkurs z nagrodami, który dostępny będzie od 13 września na stronie internetowej kanału telewizyjnego MiniMini+. Wystarczy pokolorować – zgodnie ze wzorem – muzyczne graffiti, które ozdobi budynki rozśpiewanego Nowego Jorku. Po jego wykonaniu można zaprojektować scenę dla Barbie. Wystarczy dać się ponieść twórczej fantazji! Na autorów najlepszych projektów czekają liczne nagrody od Barbie.

Premiera filmu Barbie: Wielkie Miasto, Wielkie Marzenia na kanale MiniMini+ już 11 września 2021 r. o godz. 11:00. Powtórki emitowane będą na MiniMini+ i Teletoon+.

25 lat centrów handlowych w Polsce – przyszłością wielu nieruchomości handlowych są przebudowy i modernizacje

Historia centrów handlowych w Polsce liczy ponad ćwierć wieku. Z danych Polskiej Rady Centrów Handlowyc...
więcej

Premiera „Barbie Big City, Big Dreams” – nowy musical, nowe zabawki

Barbie to o wiele więcej niż lalka, a najnowszy musical z Barbie w roli głównej to zdecydowanie więcej niż tyl...
więcej

NOWY MEGA DOMEK od MGA Entertainment

85 niespodzianek dla fanów MGA Entertainment ujawniło nowość. Dom pełen niespodzianek „LOL OMG&rdquo...
więcej

GRY I ZABAWKI trendy globalne

Wpływ pandemii zmniejsza się w niektórych regionach, na globalny rynek zabawek i gier wpływa kilka trend&oacut...
więcej

Barbie Big City, Big Dreams