L.O.L. Surprise! urządza imprezę na #Roblox

Kolejny milowy krok w historii serii L.O.L. Surprise! Właśnie ogłoszono, iż laleczki L.O.L. Surprise! zapraszają do zabawy na jednej z najpopularniejszych platform – Roblox. Już wkrótce oficjalna premiera gry L.O.L. Surprise! Official Party.

Fani serii nie będą zawiedzeni. Akcja będzie rozgrywała się w scenerii domku L.O.L. Surprise! OMG House, w którym gracze będą mogli odkrywać sekrety tego miejsca i bawić się ulubionymi, wirtualnymi i interaktywnymi laleczkami  L.O.L. Surprise!

Przed premierą konsumencką gry, w kwietniu fani będą mieli okazję zagrać ze swoimi ulubionymi influencerami i przeciwko nim. Będzie to też szansa, aby przetestować grę, zanim zostanie ogólnie udostępniona.

Aby przetestować grę, należy zarejestrować się w aplikacji „Rukkaz”, a gracze zostaną powiadomieni o tym, czy i kiedy zostaną wybrani do gry oraz o tym, z jakimi influencerami zagrają. Do akcji dołączyli: Megan Plays, Tiana, Miss Charli i Krystin Plays.

Sesje będą prowadzone za pomocą funkcji „Game with Me” Rukkaz, zgodnej z COPPA i bezpiecznej dla dzieci technologii zaprojektowanej przez SuperAwesome.

E-handel nie wyprze tradycyjnego. Zakupy stacjonarne w 5 lat urosną o 10,5 proc

Handel internetowy dynamicznie rozwinął się w pandemii, ale ten tradycyjny też nie odpuszcza. Z prognoz Euromonitor I...
więcej

Firmy akceptują sankcje wobec Rosji, ale mają coraz mniejszą tolerancję dla braku płatności

Ponad 80 proc. mikro, małych i średnich firm opowiada się za wprowadzeniem sankcji gospodarczych na Rosję i Białoruś ...
więcej

Rodzinne Wyzwanie – Wybieramy Perełkę Roku 2022

Podkręcamy emocje z okazji Dnia Dziecka. Rodziny głosują na najciekawsze gry i zabawki. Czytelnicy i fani Magazynu Ś...
więcej

Duch Kijowa od COBI

Cobi chce w trybie ekspresowym wydać figurkę przedstawiającą na wpół legendarnego już "Ducha Kijowa"...
więcej